ماهنامه علمی سبک شناسی نظم و نثر فارسی (بهار ادب)
شناسه نشریه
تماس با ما
آدرس: تهران صندوق پستی 1558-14665
کد پستی: 1981619353
تلفن تماس: 02122065569
ایمیل: info@bahareadab.com
درباره نشریه
ماهنامه بهار ادب ،ماهنامه سبک شناسی و تحلیل متون نظم و نثر فارسی(بهار ادب سابق)، ماهنامه ای خصوصی است که توسط آقای دکتر امید مجد بنیانگذاری شده و دارای دسترسی باز (به متن مقالات) است. در این نشریه از سیاست داوری تخصصی دو سو ناشناس در بررسی مقالات استفاده میشود و همه مقالات ارسالی باید با نرم‎افزار مشابهت ‎یاب سمیم نور بررسی شوند تا از اصالت آنها اطمینان حاصل شده و پس از آن به دقت مورد ارزیابی قرار میگیرند. این نشریه در بررسی و انتشار مقالات علمی با احترام به قوانین اخلاق در نشریات، تابع قوانین کمیتۀ اخلاق در انتشار (COPE) میباشد و از آیین‎ نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی پیروی مینماید.
مطالعه بیشتر درباره این نشریه
آمار و ارقام نشریه
تاریخ شروع چاپ نشریه 1387
درجه کیفیت در ISC Q2
ضریب تاثیر در ISC 0.152
تعداد جلد در سال 12
تعداد مقاله در سال 144
تعداد مقالات چاپ شده 1626
نرخ پذیرش(%) 21.3
تعداد مقالات پژوهشی چاپ شده 1,626
تعداد بازدید کننده مقالات 2,731,196
تعداد دریافت فایل اصل مقاله 1,232,478
تعداد صفحات مقالات 34,146
تعداد کل منابع مقالات 26,016
معرفی و چاپ کتابهای شما En

استادان گرامی پژوهشگران ارجمند دانشجویان محترم


با سلام و احترام
1. باستحضار میرساند که به یُمن حضور شما استادان، دانشجویان و پژوهشگران گرامی و استقبال گسترده از این ماهنامه در هفده سال گذشته، سایت بهار ادب به نشانی www.bahareadab.com با آمارهای روزانه چند هزار بازدید در روز و بیش از سه میلیون بازدید از پربیننده‌ترین سایتهای علمی کشور است. بازدید کنندگان این سایت نیز بدون شک همگی از اهالی ادبیات دانشگاهی کشورند و بطور اختصاصی اخبار حوزة زبان و ادبیات فارسی را دنبال میکنند. اکنون هزاران نام و ایمیل غیرتکراری در بانک اطلاعاتی مجله ذخیره شده است.

2. از سوی دیگر، یکی از درخواستها و آرزوهای نویسندگان کتابها و مقالات این است که آثارشان با تبلیغی مناسب به رؤیت اهل ادبیات برسد و عموماً چنین محملی را بسادگی نمی‌یابند و چه بسیار کتابهای ارزشمندی که با تیراژهای اندک باقی میمانند زیرا کسی آنها را نمی‌شناسد.

3. اینک ماهنامه بهار ادب در نظر دارد با حُسن استفاده از ظرفیت بالای بازدید روزانة خود، محلی مناسب برای تبلیغ آثار گرانمایة شما باشد. در صورت تمایل به معرفی کتاب یا مقاله یا کارگاه آموزشی خود، درخواستتان را به ایمیل info@bahareadab.com بفرستید.

4. همچنین این ماهنامه، یک مؤسسه انتشارات کتاب نیز با نام «پژوهشهای ادبی» به نشانی www.omidmajd.com که میتواند کتابهای شما را با ارزانترین قیمتها چاپ و سپس بصورت رایگان در معرض تبلیغ قرار دهد. امید است با این راه، کتاب شما نیز با شمارگانی دلخواه به بارار کتاب عرضه گردد. این درخواست را نیز به ایمیل داده شده بفرستید.
کلیک کنید